Dienst Medische Beeldvorming Kortrijk


Partners


Dankzij een samenwerking met volgende bedrijven kan de dienst medische beeldvorming van az groeninge steeds beschikken over de allernieuwste technologie voor zowel klinische als research toepassingen.

Sinds 28 april 2009 is de dienst Medische Beeldvorming de Europese referentiesite voor de hoge resolutie Barcomonitoren. Het hele gamma van  2MP, 3MP, 6MP en 5MP Mammo worden over de verschillende campi gebruikt. Verdere info en eventuele sitebezoeken worden geregeld door uw Barco vertegenwoordiger.

Reeds verschillende jaren is de dienst Medische beedvorming een van de referentiesite voor de GE MRI's. Zowel de 1,5 als de 3 Tesla MRI zijn op onze dienst werkzaam. Contacteer uw GE-vertegenwoordiger voor verdere info of enventuele bezoeken.