Dagindeling
De dagindeling houdt rekening met de organisatie van de verzorging, de therapieën, het artsenbezoek en de rust op de afdeling. Uw dag zal er ongeveer als volgt uitzien:
- Ontbijt: rond 8 uur
- Middagmaal: rond 11.30 uur
- Koffie of thee: rond 14 uur
- Avondmaal: rond 17.15 uur
Van de patiënten wordt verwacht dat ze ‘s voormiddags op hun kamer blijven, tenzij een onderzoek gepland is. Gehospitaliseerde patiënten die een operatie moeten ondergaan, met inbegrip van de jongere patiëntjes, worden vriendelijk verzocht de dag vóór de ingreep tussen 15 uur en 17 uur op hun kamer te blijven voor het prenarcose-onderzoek door de anesthesist.
Verwittig in ieder geval steeds de verpleegkundige telkens wanneer u de afdeling verlaat.
Tussen 8.45 uur ’s avonds en 6.45 uur ’s morgens staan de nachtverpleegkundigen in voor uw verzorging. Zij beantwoorden de beloproepen en volgen de instructies van de arts strikt op, onder meer inzake de toediening van de geneesmiddelen op het juiste moment.
Zowel overdag als ’s nachts bent u in veilige handen.