Toon uren

Aanbod

Onze oncocoaches zijn verpleegkundigen gespecialiseerd in de oncologie. Ze maken deel uit van een multidisciplinaire kliniek waarbinnen ze elk hun specialisme hebben volgens type kanker. 

Wat doen onze oncoaches?

Hoe vraag je een gesprek aan?

Wat kost deze dienst?

Team

Oncocoaches

Chris Castelain
Chris Castelain
Oncocoach kliniek urologische oncologie

christiaan.castelain@azgroeninge.be
t. 056 63 38 30
Mia De Baere
Mia De Baere
Oncocoach systemische therapie

mia.debaere@azgroeninge.be
t. 056 63 39 66
Kathleen Denauw
Kathleen Denauw
Oncocoach borstkliniek

kathleen.denauw@azgroeninge.be
t. 056 63 32 80
Kathy Tack
Kathy Tack
Oncocoach kliniek respiratiore oncologie (long)

kathy.tack@azgroeninge.be
t. 056 63 39 68
Fien Verplancke
Fien Verplancke
Oncocoach kliniek digestieve oncologie (maag-darm stelsel)

fien.verplancke@azgroeninge.be
t. 056 63 33 38
Riet Vandenberghe
Riet Vandenberghe
Oncocoach kliniek gynaecologische oncologie

riet.vandenberghe@azgroeninge.be
t. 056 63 32 85
Stijn Vandevelde
Stijn Vandevelde
Oncocoach kliniek hematologische oncologie

stijn.vandevelde@azgroeninge.be
t. 056 63 39 38
Hilde Vanneste
Hilde Vanneste
Oncocoach heelkunde (maag-darmstelsel en hoofd-hals)

hilde.vanneste@azgroeninge.be
t. 056 63 39 65
Myriam Watteeuw
Myriam Watteeuw
Oncocoach borstkliniek

myriam.watteeuw@azgroeninge.be
t. 056 63 32 80