Maak een afspraak

Heb je een andere vraag?

Telefonische bereikbaarheid

Toon uren
ma 8:30-12:3013:00-16:30
di 8:30-12:3013:00-16:30
wo 8:30-12:3013:00-16:30
do 8:30-12:3013:00-16:30
vr 8:30-12:3013:00-16:30
za Gesloten
zo Gesloten
Bekijk alle bezoekuren

Aanbod

Heb je ondersteuning nodig in jouw zorgen verbonden aan je ziekenhuisopname, ziekte en/of handicap? Dan kan je naar een sociaal werker van het ziekenhuis vragen. ​

Wie kan terecht bij de sociale dienst? 

Wat doet de sociale dienst? 

Hoe vraag je een gesprek aan?

Hoeveel kost deze dienst?

Veelgestelde vragen

  • Na de opname in het ziekenhuis heb ik thuis hulp nodig.
    Welke diensten bestaan er? Hoe vraag ik die hulp aan? 
  • Ik word opgenomen in het ziekenhuis en ben niet in orde met mijn ziekenfonds. Wat moet ik doen? 
  • Mijn mama moet naar een woonzorgcentrum. Welke woonzorgcentra bestaan er? Wat moet ik doen om haar in te schrijven? 
  • Ik heb niemand die voor me zorgt. Wie helpt me nu ik in het ziekenhuis lig?
  • Ik zorg voor mijn partner en dat wordt te zwaar. Wie luistert naar mijn verhaal? Wie kan me helpen? 
  • Mijn vader kan zijn geld en administratie niet meer beheren. Wat kan ik doen?

Team

Afdelingshoofd

Corry Deschamps
Corry Deschamps
corry.deschamps@azgroeninge.be
t. 056 63 68 45

Administratief medewerker

Nancy Christiaens
Nancy Christiaens
nancy.christiaens@azgroeninge.be
t. 056 63 68 43

Sociaal werkers, campus kennedylaan

Phoebe Ameye
Phoebe Ameye
phoebe.ameye@azgroeninge.be
t. 056 63 68 57
Ann Brouckaert
An Brouckaert
an.brouckaert@azgroeninge.be
t. 056 63 68 52

afwezig op vrijdag
Dorine De Visschere
Dorine De Visschere
dorine.devisschere@azgroeninge.be
t. 056 63 68 56

afwezig op woensdag- en vrijdagnamiddag
Nele Dewitte
Nele Dewitte
nele.dewitte@azgroeninge.be
t. 056 63 68 72

afwezig op vrijdag
Annelies Gunst
Annelies Gunst
annelies.gunst@azgroeninge.be
t. 056 63 68 58

afwezig op vrijdag
Anissa Hamidi
Anissa Hamidi
anissa.hamidi@azgroeninge.be
t. 056 63 68 59

afwezig op woensdag
Joeriska Hillaert
Joeriska Hillaert
joeriska.hillaert@azgroeninge.be
t. 056 63 68 60

afwezig op woensdag
Nathalie Pattijn
Nathalie Pattijn
nathalie.pattijn@azgroeninge.be
t. 056 63 68 62

afwezig op woensdagnamiddag
Hilde Raepsaet
Hilde Raepsaet
hilde.raepsaet@azgroeninge.be
t. 056 63 68 63

afwezig op vrijdag
Leen Sweertvaegher
Leen Sweertvaegher
leen.sweertvaegher@azgroeninge.be
t. 056 63 68 64

afwezig op maandag
Florence Terrie
Florence Terrie
florence.terrie@azgroeninge.be
t. 056 63 68 73
Sybille Van Assche
Sybille Van Assche
sybille.vanassche@azgroeninge.be
t. 056 63 68 71

afwezig op maandagvoor- of namiddag (afwisselend) en woensdagnamiddag
Eline Vande Kerckhove
Eline Van de Kerkhove
eline.vandekerkhove@azgroeninge.be
t. 056 63 68 54

afwezig op donderdag
Veerle Van Iseghem
Veerle Van Iseghem
veerle.vaniseghem@azgroeninge.be
t. 056 63 68 68

afwezig op maandag- en dinsdagnamiddag, woensdag- en vrijdagvoormiddag, donderdag
Chris Van Spreybroeck
Chris Van Speybroeck
chris.vanspeybroeck@azgroeninge.be
t. 056 63 68 70
Inge Vancompernolle
Inge Vancompernolle
inge.vancompernolle@azgroeninge.be
t. 056 63 68 65

afwezig op woensdag
Stephanie Vandekerckhove
Stephanie Vandekerckhove
stephanie.vandekerckhove@azgroeninge.be
t. 056 63 68 66

afwezig op woensdag
Petra Vandewynckele
Petra Vandewynckele
petra.vandewynckele@azgroeninge.be
t. 056 63 68 67
Ann Vankeirsbilck
Ann Vankeirsbilck
ann.vankeirsbilck@azgroeninge.be
t. 056 63 68 69

afwezig op woensdag
Kimberly Van Ryckeghem
Kimberly Vanryckeghem
kimberly.vanryckeghem@azgroeninge.be
t. 056 63 68 55
Charlotte Vermeulen
Charlotte Vermeulen
charlotte.vermeulen@azgroeninge.be
t. 056 63 68 74

Sociaal werkers, campus reepkaai

Lore Baert
Lore Baert
lore.baert@azgroeninge.be
t. 056 63 68 50

afwezig op dinsdagvoormiddag, woensdag, donderdag-en vrijdagnamiddag
Trees Buyst
Trees Buyst
trees.buyst@azgroeninge.be
t. 056 63 68 53

afwezig op dinsdagnamiddag en vrijdag
Kris Lemiegre
Kris Lemiegre
kris.lemiegre@azgroeninge.be
t. 056 63 68 61

afwezig op dinsdag en donderdag, woensdag- en vrijdagnamiddag
Sybille Van Assche
Sybille Van Assche
sybille.vanassche@azgroeninge.be
t. 056 63 68 71

afwezig op maandagvoor- of namiddag (afwisselend) en woensdagnamiddag